Sadaļas

Ražotāji

Eurovent® STANDARD ALU 75m2/rullis


Tvaika izolācijas plēve Eurovent® STANDARD ALU.

Vairāk

Zema cena!
-12%

056/m2
4233/rullis
(ar PVN)

4810/rullisrullis:


Celtniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, pretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Tvaika izolācijas plēves. Mājokļos cilvēku darbības rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana u.c.) rodas mitrums, kas tiek novadīts caur ventilācijas sistēmām un logiem. Taču daļa mitruma iesūcas mājokļa sienās. Lai no šī mitruma pasargātu siltumizolācijas materiālu, ir nepieciešamas tvaika izolācijas plēves. Arī šajā produktu grupā ir plašs piedāvājums.

  • Platība: 75m2
  • Mērvienība: rullis
  • Svars: 110 gr/m2
Ekspluatācijas īpašību deklarācija (PDF)


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)