Sadaļas

Ražotāji

Eurovent® WALL Protect 3 75m2/rullis


Pretvēja plēve Eurovent® WALL Protect 3.

Vairāk

Zema cena!
-12%

060/m2
4472/rullis
(ar PVN)

5082/rullisrullis:


Celtniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, pretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Pretvēja plēves. Pretvēja plēvēm pamatpielietojums ir jumta un fasāžu konstrukciju siltinātāja ārējā aizsardzība no vēja un mitruma. Šajā celtniecības plēvju grupā ietilpstošās plēves viena no otras atšķiras ar biezumu un “elpošanas” efektivitāti. Ja aizsargplēve pietiekami labi “neelpo”, tad mitrums, kas dažādu apstākļu rezultātā iekļūst siltumizolācijas materiālā, tur saglabājas ilgi. No pretvēja plēvēm ar augstu tvaiku caurlaidības koeficientu būtu jāmin tads materiāls kā Topdach, šī plēve tiek klāta tieši uz siltumizolācijas materiāla. Kā arī vēja izolācijas plēves pasargā siltumizolāciju no vēja ietekmes. Pretējā gadījumā vējš siltumizolācijas materiālu “izpūš”, un 5-10 gadu laikā tas kļūst uz pusi plānāks. Pretvēja plēves palīdz saglabāt siltumefektivitātes koeficientu.

  • Platums: 1.5m
  • Platība: 75m2
  • Mērvienība: rullis
  • Svars: 85 gr/m2
Ekspluatācijas īpašību deklarācija (PDF)


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)