Sadaļas

Ražotāji

11. Aerators, ventilācijas pārsegs, 5 viļņi


Aerators, ventilācijas pārsegs ETERNIT-am. Komplektā blīvlente un stiprinājuma elementi (1 gab. un 20 m2 jumta seguma).

Vairāk

1355/kompl.
(ar PVN)

Krāsa:Lietuvas-Vācijas kopuzņēmums Eternit Akmenė 1997. gadā laida klajā pirmās ekoloģiski tīrās un mūsdienīgās ETERNIT jumta klājuma loksnes Lietuvā. Eternit Akmenė ir vienīgais bezazbesta jumta klājumu ražotājs Baltijas valstīs. No 2001. gada 1. janvāra, pēc azbestu saturoša šīfera ražošanas aizlieguma ieviešanas, rūpnīcas jaudas pilnībā apmierina pieprasījumu pēc viļņotajām loksnēm. «Eternit» dažādu krāsu loksnes ir pierasta lieta mūsu būvlaukumos. Šis materiāls ir lieliski piemērots mūsdienu arhitektu jaunradei, tas ir pievilcīgs pasūtītājiem.

Eternit Akmenė viļņoto lokšņu ražošanā par stiegrojošo vielu azbesta vietā izmanto dabisko šķiedru - fazeru. Maisījuma sastāvā ietilpst arī cements, celuloze, kartons, ūdens un gaiss. Jaunā viļņoto lokšņu ražošanas tehnoloģija pašos pamatos ir izmainījusi to kvalitāti un ārējo izskatu. Lokšņu virsma ir klāta ar krāsas slāni, kas pasargā loksni un pagarina tās kalpošanas laiku vēl par 20 gadiem. Speciālā pamatkrāsa paaugstina ūdensnecaurlaidību un uztur krāsas slāņa saķeri.

KOMPLEKTĒŠANA:
Pie viļņotajām loksnēm tiek piedāvāts: kores plāksne no divām daļām; vējmalas, gala plāksnes; vienslīpnes jumta kore; savienojuma detaļa ar sienu; kores blīvplāksnes; stiprinājuma elementi; jumta ventilācijas elementi; ventilācijas caurules.

Oriģinālās jumta segumu detaļas, 5-viļņi


Piedāvājamās viļņoto lokšņu krāsas:

Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva) Bezazbesta viļņotās loksnes (ETERNIT, Lietuva)
BL-00
Pelēka
BL-12
Tumši
sarkana
BL-21
Brūna
BL-22
Ķiršu
sarkana
BL-31
Zaļa
BL-11
Ķieģeļu
sarkana
BL-91
Melna
BL-92
Grafīta

 

  • Mērvienība: kompl.


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)