Sadaļas

Ražotāji

ROTO jumta logs Designo R45 H/K


ROTO jumta logs ar centrālo vērtni.

Vairāk

000/gab.
(ar PVN)

Izmērs:
Produkts:Tradicionālie logi ar centrālo vērtnes asi Designo R45. Tie ir klasiski jumta logi ar vērtnes ass izvietojumu ½ loga augstumā. Designo R45 sērijas logus mēs īpaši rekomendējam telpu vēdināšanai vai - kā papildus gaismas avotu jumta telpās ar augstiem griestiem. Ieteicams šos logus izmantot kombinācijā ar vairākiem logiem, piemēram, kā papildinājumu augšējā rindā logiem ar paceltu vērtnes asi. Tradicionālie PVC logi lieliski der telpām ar paaugstinātu mitrumu - virtuvē vai vannas istabā. Standartkomplektācijā logi aprīkoti ar Alpine Start stikla paketi ar rūdītu iekšējo un ārējo stiklu, kuru siltumnoturības koeficients ir Ug=1,1W/(m2K).

Jumta logi (ROTO)

Raksturojums:

  • Ar centrālo vērtnes pagrieziena asi;
  • Vērtne un loga rāmis no koka (H) vai PVC (K);
  • Piemērotākais modelis uzstādīšanai kombinācijā;
  • Vērtnes fiksācija 3 punktos;
  • Ventilācija – regulējams režģis un vērtnes fiksācijas stāvoklis mikroventilācijai;
  • Logs atverams ar viena roktura palīdzību;
  • Siltumnoturīga stikla pakete abi stikli rūdīti Ug = 1,1 W/(m2K);

 

Kāpēc ROTO jumta logi?

ROTO jumta logu sistēma ir rezultāts 30 gadus ilgai attīstībai un atbilstībai visas pasaules patērētāju gaidām. Mūsdienīgi tehniskie risinājumi un dizains, droša un ērta ekspluatācija ir ROTO jumta logu nemainīga priekšrocība. Lai nodrošinātu jumta logu ekspluatācijas drošumu un komfortu, noteicošā loma ir izmantojamo mehānismu klasei. ROTO ir pasaules līderis logu un durvju furnitūras konstruēšanā un ražošanā.


Jumta logi (ROTO)


Četras logu modeļu rindas apmierina jebkuru patērētāja vajadzību. Četras ROTO logu modeļu rindas izstrādātas ar mērķi apmierināt daudzveidīgus tehniskos risinājumus. Ar centrālo vērtnes pagrieziena asi, ar piepaceltu vērtnes pagrieziena asi, ar divām vērtnes pagrieziena asīm. Plaša izmēru, aprīkojuma un aksesuāru izvēle nodrošina praktiski neierobežotas vēlamā komplekta izvēles iespējas.

Jumta logi (ROTO)

Sīkāku informāciju par ROTO produkciju atradīsiet ŠEIT!

  • Mērvienība: gab.


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)