Sadaļas

Ražotāji

ROTO jumta logs Designo R75 H/K


ROTO jumta logs ar paceltu vērtni.

Vairāk

000/gab.
(ar PVN)

Izmērs:
Produkts:Unikāls risinājums. Logs ar paceltu vērtnes asi Designo R75 - tas ir vienīgais jumta logs, kurš, pateicoties unikālai Roto patentētai furnitūrai, aprīkots ar vērtnes asi, kas pacelta par 3/4. Galvenā atšķirība vērtnes ass izvietojumam 73. sērijas logos salīdzinājumā ar tradicionāliem jumta logiem ir tā, ka ļauj brīvi piekļūt atvērtam logam. Visas loga funkcijas izpildāmas tikai ar vienu rokturi. Augsta kvalitāte - par pieņemamu cenu! Logi ar pacelto vērtnes asi maksā tikai nedaudz dārgāk par tradicionālajiem jumta logiem, taču nodrošina daudz augstāku komforta un drošības līmeni.

Jumta logi (ROTO)

Raksturojums:

  • Ar centrālo vērtnes pagrieziena asi par 3/4 no loga garuma; 
  • Vērtne un loga rāmis no koka (H) vai PVC (K); 
  • Unikāls risinājums;
  • Vērtnes fiksācija 3 punktos; 
  • Ventilācija - regulējams režģis un vērtnes fiksācijas stāvoklis mikroventilācijai;
  • Vērtnes regulēšanas iespējas; 
  •  Siltumnoturīga stikla pakete, abi stikli rūdīti Ug = 1,1 W/(m2K);

 

Kāpēc ROTO jumta logi?

ROTO jumta logu sistēma ir rezultāts 30 gadus ilgai attīstībai un atbilstībai visas pasaules patērētāju gaidām. Mūsdienīgi tehniskie risinājumi un dizains, droša un ērta ekspluatācija ir ROTO jumta logu nemainīga priekšrocība. Lai nodrošinātu jumta logu ekspluatācijas drošumu un komfortu, noteicošā loma ir izmantojamo mehānismu klasei. ROTO ir pasaules līderis logu un durvju furnitūras konstruēšanā un ražošanā.


Jumta logi (ROTO)


Četras logu modeļu rindas apmierina jebkuru patērētāja vajadzību. Četras ROTO logu modeļu rindas izstrādātas ar mērķi apmierināt daudzveidīgus tehniskos risinājumus. Ar centrālo vērtnes pagrieziena asi, ar piepaceltu vērtnes pagrieziena asi, ar divām vērtnes pagrieziena asīm. Plaša izmēru, aprīkojuma un aksesuāru izvēle nodrošina praktiski neierobežotas vēlamā komplekta izvēles iespējas.

Jumta logi (ROTO)

Sīkāku informāciju par ROTO produkciju atradīsiet ŠEIT!

  • Mērvienība: gab.


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)