Sadaļas

Ražotāji

ROTO jumta logs Designo R85 H/K


ROTO jumta logs ar divu asu vērtni.

Vairāk

000/gab.
(ar PVN)

Produkts:
Izmērs:



Vairāk komforta logs Designo R85. Pateicoties tam, ka pa logam pa perimetru ir Roto firmas furnitūra – pasaules līderis logu furnitūras tehnoloģijās – logam ir divkārša atvēršanās sistēma, izmantojot vienu daudzfunkcionālu rokturi. Atgāžamajā pozīcijā logam ir droša un ērta piekļuve. Atvēršanas pozīcija ¾ loga augstumā - tā ir efektīva vēdināšanas funkcija un iespēja ērti piekļūt atvērtam logam bez pieliekšanās. Mazgāšanas pozīcijā tiek nodrošināta automātiska loga nobloķēšana. Logi izceļas ar mūsdienīgu dizainu, zemāku montāžas augstumu, jaunu uzliku krāsu (pelēks antracīts, metāliks), ergonomisks daudzfunkcionāls rokturis un siltumizolācijas WD bloks standarta risinājumā.

Jumta logi (ROTO)

Raksturojums:

  • Divas vērtnes pagrieziena asis - ar augšējo pagrieziena asi un pa 3/4 no loga garuma;
  • Vērtne un loga rāmis no koka (H) vai PVC (K);
  • Mūsdienu tehnoloģija;
  • Vērtnes fiksācija 4 punktos;
  • Ventilācija - vērtnes fiksācijas stāvoklis mikroventilācijai centrālajā atslēgā;
  • Visas loga funkcijas tiek vadītas ar vienu daudzfunkcionālu rokturi;
  • Siltumnoturīga stikla pakete, abi stikli rūdīti Ug = 1,1 W/(m2K);

 

Kāpēc ROTO jumta logi?

ROTO jumta logu sistēma ir rezultāts 30 gadus ilgai attīstībai un atbilstībai visas pasaules patērētāju gaidām. Mūsdienīgi tehniskie risinājumi un dizains, droša un ērta ekspluatācija ir ROTO jumta logu nemainīga priekšrocība. Lai nodrošinātu jumta logu ekspluatācijas drošumu un komfortu, noteicošā loma ir izmantojamo mehānismu klasei. ROTO ir pasaules līderis logu un durvju furnitūras konstruēšanā un ražošanā.


Jumta logi (ROTO)


Četras logu modeļu rindas apmierina jebkuru patērētāja vajadzību. Četras ROTO logu modeļu rindas izstrādātas ar mērķi apmierināt daudzveidīgus tehniskos risinājumus. Ar centrālo vērtnes pagrieziena asi, ar piepaceltu vērtnes pagrieziena asi, ar divām vērtnes pagrieziena asīm. Plaša izmēru, aprīkojuma un aksesuāru izvēle nodrošina praktiski neierobežotas vēlamā komplekta izvēles iespējas.

Jumta logi (ROTO)

Sīkāku informāciju par ROTO produkciju atradīsiet ŠEIT!

  • Mērvienība: gab.


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)