Sadaļas

Ražotāji

ICOPAL līdzeklis pret sūnāmLīdzeklis, kas novērš sūnu augšanu no jumtiem, sienām, iekšējiem pagalmiem, celiņiem, žogiem, laivām, piekabēm u.c. Novērš PELĒJUMA, AĻĢU, ĶĒRPJU un SŪNU augšanu palēnina ataugšanu.

Vairāk

1410/gab.
(ar PVN)
ICOPAL līdzeklis - līdzeklis, kas novērš sūnu augšanu.
NOVĒRŠ PELĒJUMA, AĻĢU, ĶĒRPJU UN SŪNU AUGŠANU PALĒNINA ATAUGŠANU.

PIELIETOJUMS:
Jumtiem, sienām, iekšējiem pagalmiem, celiņiem, žogiem, laivām, piekabēm u.c.

LIKUMĀ NOTEIKTIE APSTĀKĻI ATTIECĪBĀ UZ LIETOŠANU:
Biocīds paredzēts tikai virsmu mazgāšanai. (HSE) regulas par pesticīdu kontroli (1986) attiecas uz šī produkta lietošanu darbā.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI:
ICOPAL līdzeklis ir jāatšķaida ar 1:20 daļām ūdens (viena pudele ir vienlīdzīga diviem spaiņiem ūdens). Apstrādājamo virsmu aplejiet, izmantojot lejkannu, uzklājiet ar otu vai pagalma slotu. Pēc tam atstājiet produktu uz vismaz 36 stundām, lai tas iedarbojas. Pēc dažām dienām nogulas iespējams notīrīt, aplaistot ar šļūteni vai aizslaukot ar slotu. Nelietojiet slapjos laika apstākļos. Nelejiet tieši uz augiem un uz zāles. Šķīdumu nelejiet tieši virsū zālei un augiem. Nonākot saskarē ar sintētiskiem mazgāšanas līdzekļiem, ICOPAL līdzeklis kļūst neefektīvs.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
Raksturojums : ļoti efektīvs tīrīšanas līdzeklis
Blīvums : ± 1,0 g/ml
pH : ± 8
Aktīvā viela: : 5%
Lietošana :
200 m2/L
Sastāvdaļas : Dialkila etāna amonija hlorīds, ūdens
HSE Nr. : 6086

IEPAKOJUMS:
6 gab. x 1,0 L

PIESARDZĪBAS PASĀKUMI:
Pirms ēšanas un pēc lietošanas nomazgājiet rokas un ķermeņa daļas, kas nonākušas saskarē ar līdzekli. Uzglabājiet oriģinālajā iepakojumā, cieši aizvērtu, drošā vietā. Līdzekļa lietošanas laikā valkājiet atbilstošu aizsargapģērbu (darba apģērbu) un sintētiskās gumijas/PVC cimdus; veicot atšķaidīšanu, izmantojiet acu aizsardzības līdzekļus. Šis materiāls un tā iepakojums ir jāizmet, nekaitējot apkārtējai videi. Līdzekli neklājiet uz virsmām, uz kurām tiek gatavots ēdiens. Personas bez aizsargtērpa un dzīvnieki nedrīkst atrasties apstrādāto zonu tuvumā 48 stundas vai līdz brīdim, kamēr virsmas ir sausas. Pirms līdzekļa uzklāšanas, noņemiet vai pārklājiet igvātus un traukus. Nepiesārņojiet ūdenstilpnes vai zemi. Lietošanas laikā neēdiet, nedzeriet un nesmēķējiet. Pirms līdzekļa uzklāšanas apklājiet ūdens uzglabāšanas tvertnes. Pirms līdzekļa uzklāšanas noņemiet vai pārklājiet visas pārtikas preces. Izvairieties no jebkādas saskares ar floru. Novērsiet jebkādu notecējušā līdzekļa iekļūšanu kanalizācijas sistēmā. Kairinošs acīm un ādai. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no saskares ar acīm. Gadījumā, ja bijusi saskare ar acīm, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisko palīdzību. Valkāt atbilstošus aizsargcimdus. Ja norīts, skalot muti ar ūdeni (tikai tādā gadījumā, ja persona ir pie samaņas).

  • Mērvienība: gab.
  • Tilpums: 1L


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)