Sadaļas

Ražotāji

Zanda Protector 2.0 (MONIER)


Piesātināta un bagātīga krāsa, ilgnoturīgs mirdzums un augsta izturība mūsu mainīgā klimata apstākļos – tās ir unikālā MONIER Zanda Protector 2.0 dakstiņa raksturīgākās iezīmes.

Vairāk

1123/m2
117/gab.
(ar PVN)

Krāsa:


gab.:


MONIER ir viena no lielākajām jumta segumu materiālu kompānijām pasaulē, kas savā darbībā īpašu vērību pievērš klientu un vietējā tirgus prasībām. Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā MONIER ir pārstāvniecības Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Piesātināta un bagātīga krāsa, ilgnoturīgs mirdzums un augsta izturība mūsu mainīgā klimata apstākļos – tās ir unikālā Zanda Protector 2.0 dakstiņa raksturīgākās iezīmes. Monier radītais Zanda Protector 2.0 dakstiņu virsmas aizsargslānis ļauj jumtam saglabāt savu izskatu gadiem ilgi. Monier pārbaudes pierāda, ka Zanda Protector 2.0 ir par 30% UV-staru izturīgāks nekā konkurentu izstrādājumi. To apstiprina arī Vācijā veiktās neatkarīgās pārbaudes. Aizsargslānis novērš jumta apaugšanu ar sūnām. Savukārt īpašas valces padara dakstiņu jumtu viegli un ātri uzklājamu. Atcerieties – betona dakstiņu jumts ir krāšņs un vizuāli pievilcīgs!

Tehniskie dati:

Garums - 420 mm
Platums - 330 mm
Svars - 4,2 kg/gab. (aptuv. 42 kg/m2)
Iepakojumā - 6 gab.
Daudzums uz paletes - 252 gab.
Patēriņš - 8,9-10,4 gab./m2
Minimālais jumta leņķis - 14°

GARANTIJA - >30 gadi

  • Mērvienība: gab.
Ekspluatācijas īpašību deklarācija (PDF)


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)